Steadicam
Lt En

 

logotipas_stc_crop_2489_01
 
Sveiki apsilankę STEADICAM.LT mokymų centro puslapyje! Šis puslapis yra skirtas STEADICAM mokymams. Siūlome 2 pagrindines mokymų programas - 5 ir 3 dienų. Prieš pasirenkant programą, siūlome susipažinti su detalesne mokymų informacija.
 

!!! Artimiausi STEADICAM mokymai - 2022.lapkričio 16-20 dienomis, Vilniuje!!!

 

Informacija ir registracija:

https://www.facebook.com/events/432722622323638

 

 

steadicam_kursai_2022_11_16_small_1920 

 

 

Dažniausiai užduodami klausimai (DUK):

 

1. Kam skirti šie kursai?

Mokymai yra skirti tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems, operatoriams profesionalams bei videografams, norintiems išmanyti šią techniką, pakelti savo kvalifikaciją ir pritaikyti įgytas žinias bei patirtį kino / TV industrijoje, filmuojant reklaminius, muzikinius vaizdo klipus ar kuriant kitą vaizdo produkciją.

 

2. Kuo skiriasi 3-jų ir 5-ių dienų mokymai?

3-jų dienų mokymai - maksimaliai koncentruota, labiau techninio profilio programa, skirta pradedantiesiems, neturėjusiems jokios patirties su šio tipo įranga. 5-ių dienų programa - pilnavertis kursas su papildoma praktika ir sudėtingesnėmis kūrybinėmis užduotimis. Galima sakyti, kad 3-jų dienų programa - ekonominis 5-ių dienų programos variantas.

 

3. Kiek dalyvių yra vienoje grupėje?

Vienoje grupėje yra NE DAUGIAU 4 dalyvių. Tai reiškia, jog kursų programa užtikrina maksimalų praktinių užduočių ir jų analizės kiekį kiekvienam dalyviui.

 

4. Kokia įranga naudojama mokymams?

Mūsų mokymo centras neatstovauja jokiam konkrečiam stabilizavimo įrangos gamintojui. Mes nereklamuojame jokio konkretaus prekinio ženklo ir nesame įrangos pardavėjai. Mūsų kursuose dalyviai turi galimybę išbandyti įvairių gamintojų stabilizuojančias sistemas (Tiffen, MK-V, GPI-Pro, Glidecam, kt.) ir patys pajausti skirtumą tarp įvairių sistemų.

 

5. Kokia mokymo metodika taikoma šiuose kursuose?

Mokymų programa bei metodika yra sukurta patyrusių profesionalų, išbandyta ir pasitvirtinusi praktikoje. Treniruotės pagrįstos nuoseklia sistema - kiekvieną mokymų dieną dalyvis pradeda praėjusios dienos pratimų kartojimu. Kol vienas iš dalyvių, naudodamas kameros stabilizavimo sistemą, atlieka pratimus, kiti dalyviai turi galimybę stebėti jį iš šono ir matyti vaizdo monitoriuje transliuojamą kameros vaizdą, bei girdėti instruktoriaus komentarus. Tokiu būdu mokymų dalyviai turi galimybę mokytis ir analizuoti klaidas net per poilsio tarp pratimų metu. Be to, programoje parinktas toks pratimų kiekis, kad dalyviai išvengtų fizinių perkrovų ir jų kūnai prisitaikytų prie naujų apkrovų. Taip pat mūsų instruktoriai skiria ypatingą dėmesį poilsio padėčių įsisavinimui bei koncentracijos ir koordinacijos lavinimui.

Kursų metu dalyviai susipažįsta ne tik su stabilizavimo sistemos technine puse, bet taip pat su kameros judesio estetika, pamato geriausius profesinio meistriškumo pavyzdžius kine ir televizijos produkcijoje, patys kurdami mizanscenas suvokia, kaip išnaudoti lokacijos savybes ir teisingai sudėlioti dramaturginius akcentus kameros judesiui. Baigdamas mokymus kiekvienas dalyvis filmuoja vaizdo klipą, kuris yra analizuojamas ir įvertinamas.

 

6. Ar kursams pasibaigus dalyvis gali gauti savo vaizdo medžiagą, jo nufilmuotą mokymų metu?

Taip. Baigę mokymus dalyviai turi galimybę gauti savo pratybų medžiagą ir nufilmuotą vaizdo klipą.

 

7. Kokia mokymų centro STEADICAM.LT patirtis?

Pirmuosius steadicam kursus surengėme 2008 metais, Vilniuje. Mes nuolat organizuojame steadicam mokymus / seminarus Lietuvoje, Latvijoje, Rusijoje. Mūsų mokiniai aktyviai dirba Lietuvoje ir už jos ribų - Baltijos šalių, JAV, JK, Rusijos, Kanados kino ir TV industrijoje.

 

8. Kas yra kursų instruktoriai?

Vyr. instruktorius - Mantas Šatkus - operatorius statytojas, steadicam pionierius Lietuvoje, steadicam mokymo programų autorius, kino magistras, LMTA lektorius.

 

9. Ar kursuose reikia turėti savo kameros stabilizavimo sistemą?

Nebūtina, mes suteiksime jums visą reikalingą įrangą.

 

10. Ar kursuose galima naudoti savo turimą įrangą?

Žinoma!

 

11. Ar suteikiamas kursų baigimo pažymėjimas?

Taip.

 

12. Ar įmanomas individualus 1-2 dalyvių apmokymas?

Taip. Esame organizavimę tokius mokymus, tame tarpe dalyviams  užsieniečiams. Dėl pageidavimų susisiekite su mumis.

 

13. Kaip reikia pasiruošti kursams?

Patvirtinus savo dalyvavimą jums bus išsiųstos rekomendacijos aprangai, avalynei, saugumo instrukcijos ir detali programa.

 

Sėkmės!

 

 

 

 

logotipas_384

       Kontaktai

 

       Mantas Šatkus, LAC

       +37069806361

       mantas.satkus@gmail.com

       Vilnius, Lietuva

 

       FACEBOOK:

       facebook.com/mantas.satkus/

 

       STEADICAM.LT mokymų centras Facebook'e:

       facebook.com/steadicam.lt